Strona główna » V-LINE PROFESSIONAL

V-LINE PROFESSIONAL

Jestem jedynym producentem wibro-bieżni na świecie !!!  

Od 2003 roku jestem producentem urządzeń typu VACU . Eksportujemy urządzenia do wielu krajów Europy, Ameryki i Skandynawii .  Posiadamy w Szczecinie  swoje punkty modelowania sylwetki ,które cieszą się  ogromną popularnością. Klientki w naszych salonach ,przechodzą niesamowitą metamorfozę. Ciała i duszy.W krótkim okresie czasu tracą po kilkadziesiąt centymetrów obwodu ciała  ,skóra się napręża a cellulitis znika.

V-Line , urządzenie do wyszczuplania i likwidacji cellulitu zostało nagrodzony na wielu prestiżowych targach branżowych

 Między innymi V-Line zdobyło główną nagrodę FIWE AWARDS 2018 na największych targach FITNESS w POLSCE konkurencja była ogromna ,kilka tysięcy urządzeń z całego świata.

Innowacyjność i doskonałość techniczna naszego urządzenia sprawiły, że V-Line zostało docenione i wybrane spośród setek produktów prezentowanych przez przeszło kilkuset wystawców biorących udział w targach Beauty Vision.

Złoty Medal MTP, przyznawany od blisko 30 lat najlepszym produktom eksponowanym na Międzynarodowych Targach Poznańskich był uhonorowaniem naszego trudu.


TARGI FIBO były dla nas wielkim sukcesem .V-Line został dostrzeżony i wyróżniony przez klientów z EUROPY i reszty ŚWIATA V-Line jest eksportowany do wielu krajów na świecie

Jakość i satysfakcja to efekt i zysk!

Korzyści z zakupu V-Line wibrobieżni w podciśnieniu z podczerwienią:

 • –  doświadczenie – jesteśmy najdłużej działającą tego typu firmą na świecie (od 2003 roku)

 • –  konkurencyjność – staną się Państwo jedynym ośrodkiem w swoim mieście posiadającym wibrobieżnię V-line w ofercie!

 • efekty:

  – wyszczuplanie gwarantowane! – do 3500 kcal w 30 min!

  -rehabilitacja: +osteoporoza, krążenie, bóle mięśniowe, mobilizacja stawów i regeneracja mięśni Kegla, i wiele innych…

  – bezpieczeństwo – zapewniamy najwyższe standardy – trójstopniowy system zabezpieczeń (bezobsługowość urządzenia nie wymaga nadzoru nad ćwiczącym)

 • –  bezawaryjność – urządzenie zaprojektowano do długotrwałej, nieprzerwanej pracy (występują urządzenia, które działają nadal mimo przepracowanych 20 000 godzin, tj. 40 000 treningów); bieżnia, jak i pozostałe elementy urządzenia są produkcji polskiej na podzespołach renomowanych zachodnich firm.

 • –  badania: skuteczności urządzenia została potwierdzona przez niezależne instytuty oraz poparta publikacjami naukowymi.

 • –  wszechstronność – konfiguracja ustawień urządzenia pozwala ćwiczyć osobom z przeciwskazaniami do ćwiczeń w podciśnieniu, podczerwieni lub wibracji.

 • –  promocja – pozyskaj ćwiczących z konkurencyjnych firm, proponując im bezpłatny trening na jedynej na świecie wibrobieżni! Gwarantuje to przejęcie klientów od konkurencji posiadających tradycyjne VACU!

 • –  weryfikacja – nowe rozwiązania techniczne, przed wdrożeniem do masowej produkcji, testowane są w naszych punktach usługowych, co wyklucza awarię u klienta.

 • –  gwarancja – 10 lat na silnik i kompresor

 • –  serwis – jako bezpośredni producent mający dostęp do przemysłowych części stale dostępnych na rynku, zapewniamy natychmiastowy pełny i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 •  oszczędności:
  1. bezobsługowość  urządzenia nie wymaga zatrudnienia dodatkowego personelu.
  2. niskie koszty eksploatacyjne (72 gr za 1 trening )
  3. urządzenie nie wymaga przerw pomiędzy osobami ćwiczącymi

 • –  amortyzacja:
  Całkowity zwrot kosztów V-Line po kilku MIESIĄCACH!

  Jakość i satysfakcja to efekt i zysk!

  V-LINE to urządzenie najnowszej generacji. Efekty wyszczuplania, likwidowania cellulitu oraz rehabilitacji są wielokrotnie szybsze
  i efektywniejsze, niż w tradycyjnych kapsułach typu VACU.

  Wszystko to osiągnięto dzięki systemowi QUATTRO:

  • Bieżnia
  • Podciśnienie

  • Wibracja
  • Podczerwień

  V-LINE jest to rozbudowana wersja WIBRALINE, oba urządzenia są produkowane
  przez NASZĄ FIRMĘ,
  posiadają certyfikat europejski CE. Urządzenia zostały wyprodukowane zgodnie z Europejską Normą EN.60601-1

Wibrobieżnia łączy nowatorski sposób treningu
w podciśnieniu z efektem masażu wibracyjnego. Zastosowane w urządzeniu promienniki podczerwieni dodatkowo wnikają w ciało kilka centymetrów co powoduje zintensyfikowanie procesu spalania tłuszczu w tkance podskórnej. Jeden 30 minutowy trening pozwala pozbyć się od 2000 do 3500 kcal

V-LINE to pierwsza i jedyna obecnie na świecie kapsuła podciśnieniowa z wibrujacą bieżnią o udźwigu 200 kilogramów i elastycznym zawieszeniem zapewniającym po raz pierwszy rzeczywiste bezpieczeństwo stawów ćwiczącego.

Poza doskonałymi efektami treningowymi i rehabilitacyjnymi, urządzenie V-LINE cechuje doskonałość rozwiązań technicznych i zastosowanych podzespołów, bezawaryjność, oraz piękny, niepowtarzalny design.

Świadcząc usługi na urządzeniach typu VACU powinieneś wiedzieć że steppery czy rowery eliptyczne nie nadają do pracy w podciśnieniu.

Półgodzinny trening na stepperze można porównać do wejścia
na 100 piętro schodami z 20 kilogramowym plecakiem (dodatkową wagę daje podciśnienie panujące w kapsule). Jest to praktycznie niewykonalne, chyba że klientami będą sportowcy którym zmniejszymy podciśnienie (ściągniemy dodatkowe kilogramy). Jednak bez podciśnienia nie ma zadowalających efektów.
Jak będą wyglądały łydki ćwiczących kobiet? Rozbudują się do niebotycznych rozmiarów. Czy o to chodzi ? Każda ćwicząca przychodzi w celu zmniejszenia obwodów ciała. Jako pierwsze urządzenie,proponujemy zakup bieżni w podciśnieniu
z podczerwienią.

W najnowszym urządzeniu V-LINE będącym wynikiem kilkuletniej pracy zespołu konstruktorów z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w skład którego wchodzili: dr. inż Roman Drozdowski, dr inż. Jarosław Majewski, dr inż. Witold Dziewiałtkowski, mgr inż. Piotr Kopeć; zastosowaliśmy nowe, opatentowane i rewolucyjne rozwiązania, niespotykane do tej pory na rynku.

Rozwiązania konstrukcyjne zostały uwieńczone Patentem:

PATENT : PL 212 962 B1- którego twórcami są pracownicy naukowi ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO W SZCZECINIE- Roman Drozdowski, Jarosław Majewski, oraz właściciel Cosmedici Rafał Kuczyński.

Nasze wieloletnie doświadczenia, spostrzeżenia, jak też i uwagi użytkowników naszych urządzeń zostały wykorzystane przy opracowywaniu tej całkowicie nowatorskiej konstrukcji.

 

Od 2018 roku wprowadziliśmy 

10 letnią gwarancje na silniki , kompresory , amortyzatory olejowe i pneumatyczne ,falowniki i koła napędowe

 V-Line to jedyna na świecie ortopedyczno ,pneumatyczna wibro-bieżnia w podciśnieniu   bezpieczna dla stawów i więzadeł osoby ćwiczącej

Innowacyjny system  dostosowujący automatycznie twardość podłoża do  wagi osoby ćwiczącej  

1.Kompresor i poduszka pneumatyczna .

2.Amortyzatory olejowe 2 sztuki .

3.Elastomery gumowe 8 sztuk.

4.Tuleje amortyzacyjne 2 sztuki

5.Czujnik wagi osoby ćwiczącej

 

ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

Najważniejsze, nowatorskie rozwiązania techniczne i konstrukcyjne zastosowane w najnowszym modelu kapsuły V-LINE:

1.Wprowadzenie całkowicie nowego typu bieżni z podłożem
w technologii kosmiczne, odpornym na warunki długotrwałej, ciągłej pracy w podciśnieniu, niewymagającej żadnego smarowania.

2.  Unikalny system prowadzenia pasa bieżni, nie wymagający nieustannych regulacji. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że bieżnia jest prawdziwie bezobsługowa – żywotność pasa wibrobieżni została wydłużona do ponad 10 000 godzin.

3.Nowoczesny, przemysłowy, mocny i wydajny silnik wolnoobrotowy z wymuszonym chłodzeniem, bezszczotkowy, trójfazowy z przekładnią pasowo-zębatą.

4.Jedyny na świecie, pneumatyczny system tłumienia drgań i podnoszenia bieżni zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i elastyczność w każdym jej położeniu .

5.Zastosowane japońskie falowniki (komputery) firmy OMRON sterujące wibrobieżnią przeznaczone są do pracy ciągłej (bez wymuszonych przerw).

6.Urządzenie przyjazne środowisku! Optymalny stosunek zużycia energii do uzyskanej mocy. Koszt 1 treningu wynosi około 70 gr.

7.Zastosowano medyczny pulsometr

8.Wibrobieżnia o największym udźwigu – dostosowana
dla ćwiczących o maksymalnej wadze do 160 kg lub bez limitu (w zależności od modelu)

9.Duży, dotykowy ekran sterujący z intuicyjnym, przejrzystym interfejsem.

Urządzenia bezobsługowe wymagają zwiększenia bezpieczeństwa osoby ćwiczącej. Wprowadziliśmy więc potrójny system zabezpieczeń:

 1.  Automatyczny system zabezpieczający nogi ćwiczącego przed zmiażdżeniem , wykorzystujący fotokomórkę-skrajny, awaryjny wyłącznik bieżni.
 2.  STOP- czerwony „grzybek” natychmiastowego zatrzymania urządzenia
 3. HELP- wbudowany, bezprzewodowy system przywołania obsługi

  Zakup wibrobieżni zapewni stały dostęp do części zamiennych i serwisowych.


CENNIK 

Producent Cosmedica
Model VACU-Line Professional 
Instrukcja w języku polskim TAK
Waga urządzenia 240 kg brutto
Gwarancja

10 letnią gwarancje na silniki , kompresory , amortyzatory olejowe i pneumatyczne ,falowniki i koła napędowe

Zasilanie 220/230 V, 50/60 Hz, 3,8 KW
Klasa A++ TAK
Komputer LCD TAK
Pomiar Pulsu TAK
Wyłącznik bezpieczeństwa TAK
Fotokomórka wyłącznik TA
Moc silnika 3,0 KM
Prędkość min / max 0,8 km/h – 8 km/h
Regulacja nachylenia 0-20 %
Wymiary wys. 178 / szer.79 / dł.220
Podczerwień z komputerem sterującym opcjonalnie
Maksymalna waga użytkownika 160 kg
Stopki poziomujące NIE
Amortyzacja opcjonalnie
Zmiana prędkości i nachylenia TAK
Zmiana koloru opcjonalnie
Zdalne przywołanie opcjonalnie
Sterowanie podciśnieniem
Kapsuła tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym

 

Zaczynając przygodę zarobkową z urządzeniami typu VACU powinieneś wiedzieć że steppery czy rowery eliptyczne nie nadają do pracy w podciśnieniu.

Półgodzinny trening na stepperze można porównać do wejścia na 100 piętro schodami z 20 kilogramowym plecakiem (dodatkową wagę daje podciśnienie panujące w kapsule). Jest to praktycznie niewykonalne, chyba że klientami będą sportowcy którym zmniejszymy podciśnienie (ściągniemy dodatkowe kilogramy). Jednak bez podciśnienia nie ma zadowalających efektów. Jak będą wyglądały łydki ćwiczących kobiet? Rozbudują się do niebotycznych rozmiarów. Czy o to chodzi ? Każda ćwicząca przychodzi w celu zmniejszenia obwodów ciała.

Zapraszamy na fanpage do zapoznania się z efektami wyszczuplania i modelowania sylwetki na naszych urządzeniach.

10407040_790595697619503_3967750791257870185_n

https://www.facebook.com/cosmedica.szczecin

Zakup nowego modelu zapewni dostęp przez kilka kolejnych lat do części zamiennych w razie awarii.

Do bieżni T-52 używanej przy produkcji większości kapsuł Vacu w Polsce części zamienne nie są dostępne od roku , w razie awarii można spodziewać się astronomicznych wydatków i nikt nie udzieli gwarancji na naprawianie części.

Posiadamy w ofercie sprzedażowej intuicyjne oprogramowanie stworzone przez nas do nadzorowania gabinetów kosmetycznych ,spa ,solariów i fitness ,

Nie jest to gadżet stworzony przez informatyków kompletnie nie rozumiejących naszych potrzeb i problemów.

Oprogramowanie samo przypomina o wizytach ,generuje życzenia urodzinowe i rozsyła promocje do wskazanych grup klientów.Jest banalnie proste w obsłudze 

.Dodatkowo fajnym urządzeniem  jest skaner do badania BMI który przyciąga klientów .Klient po badaniu dostaje spersonalizowany wynik na wydruku z dowolną naniesioną przez siebie reklamę.Pokazuje go znajomym  i reklama działa ekspresowo ..