Strona główna » VACU-Line CLASSIC

VACU-Line CLASSIC

vline-2014-oferta4
vline3Cena urządzenia od 17 900. zł. netto 

Jako firma produkująca od 15 lat urządzenia Vacu-Line przedstawiamy Państwu  urządzenie z serii V-LINE ,model – CLASSIC nagrodzony na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. Do użytku domowego ,lub semi commercial ( mała komercja )

iso-250x250Ten model kapsuły vacu może być dodatkowo wyposażony w 3 symetrycznie rozmieszczone promienniki podczerwieni  (brzuch, biodro tył prawe i biodro tył lewe) zapewniające maksymalne  efekty wyszczuplania.Promienniki  przez nas stosowane są identyczne jak w saunie IR. Konkurencja w większości stosuje żarówki  kilkanaście razy tańsze  (nazywane promiennikami) Inni stosują promienniki podobne do naszych , tylko dwa umieszczone z tyłu (Promienie IR w tych urządzeniach nie oddziałują na brzuch i przednią część nóg)

Dodatkowe zastosowanie INFRARED (podczerwieni) w urządzeniu umożliwia ćwiczącym większe spalanie kalorii od tradycyjnych VACU z podciśnieniem. 

 

VACU-Line CLASSIC daje nam możliwość ćwiczenia z przeciwwskazaniami do ćwiczenia w podciśnieniu między innymi : żylaki, ostre zapalenie żył i pękające naczynka krwionośne.

innowacje

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Jako jedyne urządzenia typu Vacu posiadają wyłącznik awaryjny (fotokomórkę) zabezpieczające stopy ćwiczącego przed wciągnięciem i zmiażdżeniem przy omdleniach lub zasłabnięciach!!!

 

Opcjonalnie za dodatkową opłatom 470 zł.netto- możliwość instalacji bezprzewodowego systemu HELP przywołania recepcji  oddalonej od 10 m do 50 m w zależności od konstrukcji lokalu.

 

 

VACU-LINE CLASSIC- solidność i trwałość

 

VACU-Line CLASSIC przeznaczony jest do użytku domowego i małej komercji . Bieżnia jako jedyna na rynku w tym pułapie cenowym została wyposażona w silnik bezszczotkowy AC ( opcja ) co jest nieosiągalne przez konkurencję: Vacu-Activ,Body-Space,Vacu- Well,Vacu Magic, Vacu-Fit i wszystkie inne pokrewne.

 

 

Silniki AC w porównaniu do silników szczotkowych mają wiele zalet.

silnik nie wymagają częstych zabiegów konserwacyjnych jak silniki szczotkowe.Zwiększa to ich żywotność i stabilność pracy.

 

W przypadku silników szczotkowych im większa jest prędkość, tym tarcie na szczotkach zwiększa się, co w konsekwencji zmniejsza użyteczny moment obrotowy. W silnikach indukcyjnych mniejszy moment obrotowy jest uzyskiwany przy małych prędkościach.

 

 

Koszt budowy silników AC jest kilkukrotnie większy od tradycyjnych silników napędzających pozostałe bieżnie.

 

Silnik zastosowany w VACU-Line CLASSIC z podwójnym  chłodzeniem i dodatkowym radiatorem daje nam większą moc urządzenia i cichszą pracę.Co za tym idzie zwiększa komfort osoby ćwiczącej

 

znak jakosciEstetyczne wykonanie kapsuły o klasycznym wyglądzie sprawi, że może być ozdobą pokoju Aktywnych domowników lub salonu fitness. Wzmocniona konstrukcja i sprawdzone rozwiązania techniczne dają pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najbardziej wymagającym treningom.

 

 

DZIAŁANIE TECHNIKI PODCIŚNIENIOWEJ

skora2
W wyniku wykonywanego ruchu na bieżni i panującemu w kapsule podciśnieniu sterowanym zaprogramowanym komputerem dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury u kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.
skora

Stąd też, podczas ćwiczeń w kapsule podciśnieniowej dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej. Panujące w kapsule podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie
nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii.

Efektem jest wygładzenie skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja cellulitu i obwodu stref problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.

 DZIAŁANIE PODCZERWIENI

VACU-Line CLASSIC z podczerwienią przewyższa parametrami i atrakcyjną ceną podobne urządzenia.

 

Działanie podczerwieni stosowane jest z dużym Powodzeniem na całym świecie w chorobach przewlekłych i różnego rodzaju urazach. Promienie podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne za zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta, zdrowa skóra. Idea piękna płynącego z wnętrza jest tu jak najbardziej na miejscu, gdyż to właśnie nowa, zdrowa skóra zastępuje starą, złuszczającą się i zatrutą toksynami.

podcz1

 

Regularne wizyty w takiej kapsule                                               mają także pozytywny wpływ na zmniejszenie cellulitu.

 

Promienie podczerwone są również stosowane                           na szeroką skalę dla celów medycznych, jako środek relaksacyjny i antystresowy.

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY ODDZIAŁYWANIA KAPSUŁY Z PODCZERWIENIĄ:

 • usuwa szkodliwe toksyny i metale ciężkie
 • pobudza gruczoły potowe oraz warstwę rozrodczą naskórka
 • usuwa szorstką skórę, przywraca jej miękkość i delikatność
 • łagodzi zaburzenia krążenia w obrębie skóry
 • poprawie krążenie
 • łagodzi bóle mięśniowe
 • przyspiesza zrastanie kości
 • rozciąga tkanki zgrubiałe lub zrośnięte
 • zwiększa rozciągliwość tkanki łącznej
 • spadek wagi i spalenie kalorii
 • hartuje i zwiększa siły obronne organizmu

 

 

slider2-1024x543

 

 ZALETY VACU-LINE CLASSICkaseton

 • Atrakcyjna cena
 • System INFRA-RED :Komputer sterujący temperaturą podczerwieni,wraz z 3 promiennikami IR  (opcja)
 • Automat sterujący podciśnieniem
 • Regulacja szybkości pracy  w  zakresie (0,8 km/h – 20 km/h)
 • Moc silnika: 3,0 KM
 • Silnik  AC – gwarantuje cichą i bezawaryjną  pracę
 • Kapsuła wykonana jest z włókna szklanego pokrytego białym żelkotem 5 krotnie twardszym od lakieru (większość kapsuł konkurencji jest malowana przez co nie jest odporna na zarysowania )
 • Specjalistyczny filtr powietrza zwiększający żywotność turbiny podciśnienia
 • Regulacja nachylenia pasa bieżni od 0-20 %
 • Stylowy i nowoczesny design
 • Płatna opcja zmiany kolorów z palety oracal 641
 • Kaseton świetlny nadający urządzeniu niepowtarzający wygląd
 • higieniczny sensory pomiaru pulsu umieszczone w uchwytach na ręce.V-line_2014_2
 • Zmiana prędkości i kąta bieżni umieszczone w uchwytach na ręce.
 • Wyłącznik awaryjny (szybkiego wyłączenia) STOP
 • Fotokomórki zabezpieczające nogi przed zmiażdżeniem w razie omdlenia
 • Komputer informujący o terminie wymiany filtra i smarowaniu bieżni.
 • Wymuszony mechaniczny system chłodzenia  zabezpieczający silnik przed nadmiernym przegrzaniem i uszkodzeniami                                                                                  ( po odbytym treningu przez 30 minut mechaniczne chłodzenie silnika ) przed zamączeniem pełnego cyklu chłodzenia ,urządzenia nie można powtórnie uruchomić.
 • Elektroniczny licznik czasu pracy urządzenia umożliwiający pełną kontrolę personelu.
 • Stabilna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeń.
 • System wygodnego dzielenia kapsuły na dwie części (ułatwia utrzymanie czystości.
 • Maksymalna waga osoby ćwiczącej:                                                                                                 120 kg bez podciśnienia i podczerwieni.                                                                                            100 kg.bez podciśnienia z podczerwienią                                                                                            80 kg z podciśnieniem i podczerwienią.
 • Gwarancja: 12 miesiące do użytku domowego oraz 6 miesięcy do małej komercji .
 • Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście, który posiada certyfikat CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS.
 • V-Line CLASSIC jest zgodna z europejską normą bezpieczeństwa EN 957.
 • Klasa użytkowania: HA (zgodnie z normą En957), rodzaj gwarancji: Light Commercial, HOME

 

 PARAMETRY TECHNICZNE

 

Producent Cosmedica
Model VACU-Line CLASSIC
Instrukcja w języku polskim TAK
Waga urządzenia 200 kg brutto
Gwarancja 12 miesiące do użytku domowego oraz 6 miesięcy do małej komercji
Zasilanie 220/230 V, 50/60 Hz, 3,8 KW
Klasa A++ TAK
Komputer LCD TAK
Pomiar Pulsu TAK
Wyłącznik bezpieczeństwa TAK
Fotokomórka wyłącznik TAK
Moc silnika 3,0 KM
Prędkość min / max 0,8 km/h – 20 km/h
Regulacja nachylenia 0-20 %
Wymiary wys. 178 / szer.79 / dł.220
Podczerwień z komputerem sterującym opcjonalnie
Maksymalna waga użytkownika 120 kg. – 100 kg.-80 kg.
Stopki poziomujące NIE
Amortyzacja 6 gumowe amortyzatory – elastomery
Zmiana prędkości i nachylenia przyciski na uchwytach na ręce oraz na panelu
Zmiana koloru opcjonalnie
Zdalne przywołanie opcjonalnie
Sterowanie podciśnieniem
Kapsuła tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym

 ZAKUP VACU-LINE

Zaczynając przygodę zarobkową z urządzeniami typu VACU powinieneś wiedzieć że steppery czy rowery eliptyczne nie nadają do pracy w podciśnieniu.

 

Półgodzinny trening na stepperze można porównać do wejścia na 100 piętro schodami z 20 kilogramowym plecakiem (dodatkową wagę daje podciśnienie panujące w kapsule). Jest to praktycznie niewykonalne, chyba że klientami będą sportowcy którym zmniejszymy podciśnienie (ściągniemy dodatkowe kilogramy). Jednak bez podciśnienia nie ma zadowalających efektów. Jak będą wyglądały łydki ćwiczących kobiet? Rozbudują się do niebotycznych rozmiarów. Czy o to chodzi ? Każda ćwicząca przychodzi w celu zmniejszenia obwodów ciała.

 

Zapraszamy na fanpage do zapoznania się z efektami wyszczuplania i modelowania sylwetki na naszych urządzeniach.

 

10407040_790595697619503_3967750791257870185_n

 

https://www.facebook.com/cosmedica.szczecin

 

Zakup nowego modelu zapewni dostęp przez kilka kolejnych lat do części zamiennych w razie awarii.

Do bieżni T-52 używanej przy produkcji większości kapsuł Vacu w Polsce części zamienne nie są dostępne od roku , w razie awarii można spodziewać się astronomicznych wydatków i nikt nie udzieli gwarancji na naprawianie części.

 

 CENIA URZĄDZENIA 18000 zł. netto ZAWIERA

 

vline4

1. Kompletna maszyna V-Line  CLASSIC  z podciśnieniem

2. Urządzenie białe z  aplikacje w kolorze czerwono szarym.

3. Szkolenie użytkowania urządzenia zakończone certyfikatem.

4. Karty przeciwwskazań

5. Szkolenie z serwisowania urządzenia

6. Instrukcja obsługi w języku Polskim

7. Specjalistyczna smarownica załadowana smarem

8. Karta gwarancyjna

 

 

 OPCJE DODATKOWO PŁATNA

 

kolor1. Istnieje możliwość zmiany koloru aplikacji z palety ORACAL 641

Koszt zmiany 530 zł.netto.

 

2.Podczerwień (INFRA-RED)                                                                    komputer sterujący z 3 promiennikami IR 3000 zł. netto

 

3.Bezprzewodowy system HELP                                                          przywołanie recepcji oddalonej od 10 m. do 50 m. w zależności od konstrukcji lokalu. 470 zł.netto

4.Pasy uszczelniające 260 zł.netto sztuka

 

5 Specjalistyczny smar silikonowy o przedłużonej trwałości do smarowania pasa bieżni  500 gr puszka 111 zł.netto

 

6.Transport 1,10 zł. za kilometr.

 

7. Zapasowy filtr do urządzenia w cenie 131 zł,netto

(wymiana po 400 godzinach pracy)

 

8. Reklama plastykowa  format  100 x 70 cm.  190 zł.netto

 

Możliwość rozbudowania do wersji PROFESSIONAL :

 profesjonalna, bezobsługowa bieżnia do ruchu ciągłego nie obciążająca stawów osoby ćwiczącej z udźwigiem do 180 kg. z 10 letnią gwarancją na silnik i kompresor.Urządzenie przeznaczone jest do pełnej KOMERCJI………