Strona główna » pasy uszczelniające

pasy uszczelniające

 Posiadamy ponad 20-o letnie doświadczenie w produkcji
iso-250x250

i naprawie pasów uszczelniających (zwanych również fartuch lub spódniczka) do urządzeń Vacu. Wieloletnie doświadczenie doprowadziło do stworzenia najwyższej jakości ekskluzywnych i wytrzymałych pasów uszczelniających.

Nasze pasy pasują uszczelniające pasują do : V-Line,Vacu Line,Vacu Well,Vacu Fit,Vacu Activ i wielu innych.

Produkowane przez nas pasy uszczelniające są elegancko wykończone i wykonane są z najwyższej jakości neoprenu (dzięki połączeniu szycia i klejenia są bardzo wytrzymałe oraz szczelne).
Do produkcji pasów vacu_well_detale_suwak1używamy tylko najlepszych materiałów, szyte są najlepszymi na rynku nićmi Serafil firmy AMANN,

oraz stosujemy najlepsze na rynku zamki firmy YKK.
Daje to gwarancję długotrwałego ich użytkowania, oraz uczucia profesjonalizmu i estetyki u klientów.

Najczęściej kupowane komplety przez naszych klientów w Polsce to: 7 szt w rozmiarach od XXS do XXL,

Na indywidualne zamówienie możemy wykonać pas uszczelniający z neoprenu idealnie dopasowany do klienta (po otrzymaniu wymiarów).


Dzięki posiadaniu własnego pasa uszczelniającego można nie korzystać z ogólnodostępnych pasów w salonie co daje dodatkowe poczucie higieny i komfortu.

znak jakosci

vacu_well1b

Proszę pamiętać, że stosowanie kiepskiej jakości pasów uszczelniających nie zostawia tylko złego wrażenia estetycznego u Twoich u klientów, ale również doprowadza do znacznie szybszego zużywania się całego urządzenia (spowodowane jest to między innymi nie wystarczająco efektywnym uszczelnieniem urządzenia z powodu błędów konstrukcyjno-technologicznych pasów) a to powoduje znacznie szybsze zużycie się pomp, oraz większe zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Od 2003 roku jesteśmy jedynym producentem wibro-bieżni na świecie !!!  Nasz  produkt urządzenie do wyszczuplania i likwidacji cellulitu V-Line został nagrodzony na wielu prestiżowych targach branżowych.

Na nasze urządzenia udzielamy 10 letniej gwarancji !!!!