Strona główna » BHS 301 SCULPTOR

BHS 301 SCULPTOR

BODY HEALTH – kawitacja + terapia próżniowa do ciała i twarzy + terapia światłem L.E.D. + mikrodermabrazja i lifting twarzy + wirtualna mezoterapia + ultradźwięki – BHS 301 SCULPTOR

461BHS 302 to doskonałe połączenie technologii, wyjątkowego i eleganckiego wzornictwa oraz funkcjonalności.

+ CAVITATION 2.7(R) *(KAWITACJA 2.7)
+ TERAPIA PRÓŻNIOWA
+ NEW VMT (WIRTUALNA MEZOTERAPIA)(R)
+ MIKRODERMABRAZJA DIAMOND STICKS(R)
+ DIODY LEDS(R)

CENA 140 000 PLN netto

Cavitation 2.7(R)
Innowacyjna i skuteczna metoda modelowania sylwetki, odchudzania i redukcji cellulitu. Metoda wykorzystywana również w dziedzinie medycyny estetycznej. Rewelacyjne rezultaty – zmniejszenie objętości ciała podczas jednej sesji nawet o 2 cm. Metoda Cavitation 2.7(R) polega na efekcie kawitacji wytworzonej poprzez falę ultadźwiękową o wysokiej częstotliwości (2.7 MHz). W trakcie zabiegu kawitacji wykorzystując maksymalną moc 45 W, wytwarza się kontrolowaną implozję (nagłe zapadanie się materii w zamkniętym obszarze). W ten sposób następuje wzrost temperatury, a komórki tłuszczowe są niszczone bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Metoda Cavitation 2.7(R) różni się w zdecydowany sposób od kawitacji niskiej częstotliwości. Kawitacja niskiej częstotliwości wykorzystywana w innych urządzeniach, które emitują fale z dwóch punktów elektrody, powoduje falę uderzeniową w zogniskowanym punkcie. W tym wypadku implozja jest bardziej gwałtowna. Znajdujące się w pobliżu tkanki są narażone na ryzyko uszkodzenia. Głębokość działania fal osiągana przez Cavitation 2.7(R) wynosi od 20 do 27 mm. Emisja fal rozkłada się równomiernie na całej powierzchni elektrody.Dzięki temu metoda CAVITATION 2.7(R) jest bezpieczna w zastosowaniu i gwarantuje skuteczne i długotrwałe rezultaty.

DERMO HEALTH(R) do ciała i twarzy
Urządzenie można wykorzystać do przeprowadzenia pięciu różnych zabiegów. Procedury zabiegowe zostały opracowane tak, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. DERMO HEALTH(R) ? zabieg dla ciała i dla twarzy ? terapia próżniowa, która wykorzystuje wysokoobrotową turbinę osiową, wytwarzającą nieprzerwaną siłę ssącą o stałym przepływie. Takie rozwiązanie chroni skórę i tkanki przed uszkodzeniem oraz pozwala osiągnąć lepsze rezultaty przy mniejszej liczbie zabiegów.

MIKRODERMABRAZJA PRZY UŻYCIU DIAMOND STICKS(R) *DIAMENTOWYCH NAKŁADEK.
Mikrodermabrazja polega na nieinwazyjnym, bezbolesnym peelingu mechanicznym, który usuwa zewnętrzne warstwy komórek skóry, przebarwienia, bruzdy i blizny potrądzikowe. Zastosowanie jednorazowych i hypoalergicznych nakładek Diamond Sticks(R) do mikrodermabrazji zapewnia najwyższy pozion higieny oraz bezpieczeństwo zabiegu. Dodatkowym atutem używania jednorazowych nakładek Diamond Sticks(R) jest zapewnienie odpowiednich właściwości ściernych przy każdym nowym zabiegu.

DERMOLEDS(R)
Chromoterapii (terapia światłem) wspomaga produkcję kolagenu i elastyny.
Dermoleds(R) :

  • Stymuluje regenerację oraz wzmacnia komórki skóry.
  • Poprawia elastyczność i witalność.
  • Stymuluje krążenie krwi i wspomaga metabolizm komórkowy.

WIRTUALNA MEZOTERAPIA
Wirtualna mezoterapia Body Health VMT(R) wykorzystuje zjawisko dermoporacji, które polega na wprowadzaniu substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry dzięki zastosowaniu odpowiedniej częstotliwości prądu elektrycznego oraz fal elektromagnetycznych o krótkich impulsach i wysokim napięciu (elektroporacja + elektroforeza). Mając na celu podniesienie skuteczności zabiegów, laboratorium BODY HEALTH opracowało linię kosmeceutyków przeznaczonych do stosowania podczas zabiegów wirtualnej mezoterapii.