Wibra Line

Najnowszy rodzaj treningu dostępny już w Polsce!

Teraz i Ty możesz trenować tak jak Madonna czy David Beckham!

Trening Wibra Line jest przeznaczony w szczególności dla zapracowanych ludzi, zażywających zbyt mało ruchu i cierpiących na brak aktywności. Jest idealne dla wszystkich, u których brak ruchu jest spowodowany brakiem czasu oraz znaczną nadwagą. Przeznaczony jest także dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć lub nie mogą z powodu kontuzji i schorzeń.

anim

Już 10 minutowe sesje Wibra Line, 3 razy w tygodniu wystarczą do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Mylnie przyjęte zostało, że rezultaty zależą od długości treningu – w rzeczywistości to jego intensywność ma największe znaczenie.

WIBRA LINE jest to ulepszona wersja urządzenia VIBMAX oba są produkowane przez tą samą firmę, posiadają CE. Urządzenia zostały wprodukowane zgodnie z Europejską Normą EN.60601-1 z 1990 roku Elektryczne Urządzenia Medyczne. WIBRA LINE na polskim rynku sprzedawana jest od 2 lat.
Badania prowadzone są w trzech, niezależnych instytutach:
w Instytucie Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecinśkiego w Zakładzie Anatomii Funkcjonalnej Człowieka pod kierunkiem i dr hab.prof.US Ewy Szczepanowskiej oraz w Pracownii Wysiłku Fizyczneg i odnowy Powysiłkowej przy Zakładzie Bioenergetyki pod kierunkiem prof. ndzw. dr hab. Oleksandra Pryymakova a zarazem wybitnego trenera Ukraińskich zapaśników,złotych medalistów olimpijskich a także w Pracowni Biomechaniki na Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej AWF Poznań w Gorzowie pod kierunkiem dr Ryszarda Kopańskiego.

Na rynku Skandynawskim, pod nazwą VIBMAX wibra sprzedawana jest od czterech lat, z ogromnym sukcesem. Zostało sprzedane ponad czterysta urządzeń.
Referencje: www.xendon.com

Kup urządzenie

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę.

Cena obejmuje:

 • urządzenie Wibra Line
 • 3 plansze w formacie B1 (100cm x 70cm) z pozycjami ćwiczeń
 • czytnik kart + karta
 • pilot zdalnego sterowania
 • materiały reklamowe
 • 1000 ulotek reklamowych
 • materiały do prowadzenia działalności
 • szkolenie
 • gwarancję na okres 1 roku bez limitu pracy urządzenia (możliwość przedłużenia gwarancji)

Wibra Line

Patrzymy w lustro… i cóż widzimy?!
Jesteśmy mało aktywni fizycznie, trudno jest nam się zmobilizować do sportu. Preferujemy siedzący tryb życia, sięgamy po łakocie i nawet na małych dystansach poruszamy się samochodem. Choć taki sposób życia jest wygodny, przypłacamy go dodatkowymi (zbędnymi) kilogramami. Rodzi to stress, frustrację i niezadowolenie z siebie, bo przecież wszyscy chcielibyśmy wyglądać szczupło, zdrowo i młodo. W większości jednak, nie potrafimy się pozbyć złych nawyków. Z wygody, lub też z naszego lenistwa.

Zamiast poszukiwać diet „cud” i spędzać wyczerpujące godziny w siłowni, proponujemy Wam coś znacznie skuteczniejszego.
Mamy dla Państwa nową metodę na szybkie i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji fizycznej, powrót do formy i zgrabnej sylwetki, a co za tym idzie, polepszenie naszego samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia.

Metoda o której mówimy to wibrotrening na Vibra Line lub Power Plate.

Wibrotrening to trening całego ciała z zastosowaniem technik wibracyjnych, doceniany na świecie jako najnowocześniejsza, profesjonalna metoda treningowa, rehabilitacyjna i odchudzająca. Z zalet wibrotechniki pierwsi korzystali kosmonauci. Stwierdzono, że wibrotrening ma niebagatelny wpływ na sprawność, wytrzymałość i zdrowie człowieka. Dzięki stosowaniu technik wibracyjnych kosmonauci radzieccy przebywali w przestrzeni aż 420 dni podczas gdy amerykańscy zaledwie 120! Od tamtej pory wibrotrening znalazł o wiele szersze pole zastosowania. Służy zarówno wyczynowym sportowcom jak i amatorom, a także jako środek rehabilitacyjny, pomagający przywrócić sprawność po nabytych kontuzjach.

Czołowym produktem wibrotechniki jest właśnie Vibra Line i Power Plate które przebojowo wdzierają się i zdobywają światowy rynek klubów fitness. Działanie Vibra Line polega na stymulacji, nerwowo – mięśniowej organizmu. Wibracje powodują naturalne skurcze mięśni, tak zwane odruchy bezwarunkowe. Przy tego typu metodzie treningu zaangażowanych jest aż 95-97% mięśni, podczas gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40%! Jest to bardzo ważne, ponieważ efekty ćwiczeń zależą od ich intensywności, a nie jak mylnie przyjęto, od czasu ich trwania. Dzięki temu, zamiast wyczerpujących 4 godzin na tradycyjnej siłowni, taki sam rezultat osiągniemy ćwicząc bezwysiłkowo przez 10 min. na Vibra Line lub Power Plate. Już 3 sesje w tygodniu wystarczą do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Prawda, że to niezwykłe?

Jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, cierpiących na brak aktywności, oraz dla tych, którzy po prostu nie lubią ćwiczyć. Nie musimy bać się nudy (znużenia) i wyczerpania. Dzięki technologii wibracyjnej, po treningu czujemy się wypoczęci i zrelaksowani. Z zalet wyżej wspomnianych urządzeń korzystają zarówno kosmonauci, sportowcy wyczynowi, tancerki baletowe, jak również osoby w wieku starszym, pacjenci klinik rehabilitacyjnych i szpitali oraz osoby z nadwagą. Oraz oczywiście klienci fitness klubów i salonów odnowy biologicznej. Znane gwiazdy takie jak Madonna i Beckham pieją z zachwytu nad zaletami i efektami działania Vibra Line i Power Plate. Wystarczy spojrzeć na Madonnę, aby dostrzec efekty działania Vibra Line. Mimo upływu lat, gwiazda wciąż zachwyca nienaganną, piękną sylwetką.

Jest to idealna terapia rehabilitacyjna dla naszych stawów, ścięgien i wiązadeł. Trening wibracyjny zagęszcza tkankę kostną, powoduje wzmocnienie ścięgien i wiązadeł. Zmiany spowodowane treningiem na Vibra Line odczują także nasze kości. W efekcie drgań zwiększa się ich gęstość, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i odporne. Techniki wibracyjne stały się obecnie niezwykle skuteczną bronią w walce z osteoporozą. W wyniku stymulacji wibracyjnej, dochodzi do szybkiej regeneracji i przebudowy kości. Urazy kręgosłupa prowadzą do zwiotczenia lub zaniku mięśni. Jednak przy pomocy technik wibracyjnych jesteśmy w stanie je odbudować i wzmocnić.

Oprócz zgrabnej sylwetki, Vibra Line i Power Plate dba także o naszą skórę, zapewniając jej piękny i zdrowy wygląd o którym marzy każda kobieta, Wibracje stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, przez co skóra odzyskuje i zachowuje jędrność i sprężystość. Natomiast redukcja tłuszczu i usprawnione krążenie krwi i limfy, niweluje cellulit i zapobiega jego ponownemu powstawaniu.
Innym efektem przyśpieszonego krążenia krwi, jest naturalny drenaż, w skutek czego następuje eliminacja toksyn z organizmu, lepsze dotlenienie i odżywienie komórek a także zapobieganie zatrzymywaniu się wody w organizmie. Zmiany te odczuwamy już po pierwszym treningu. Oczyszczony organizm odzyskuje swój wigor. Jesteśmy zadowoleni i pełni energii.

Pozytywne zmiany naszego samopoczucia zawdzięczamy także regulacji naszej gospodarki hormonalnej. Ćwiczenia stymulują syntezę i wydzielanie takich hormonów jak hormon wzrostu, testosteron i tak zwane hormony ?szczęścia?. To nie koniec zadziwiających właściwości Vibra Line i Power Plate. Drgania mechaniczne pobudzają nasze włókna nerwowe i receptory, w wyniku czego poprawia się przewodnictwo impulsów elektrycznych. Widocznym efektem tej poprawy, są nasze ruchy które stają się bardziej płynne i skoordynowane, łatwiej utrzymujemy balans i równowagę. Dzięki temu stajemy się bardziej kobiece.

Terapia Vibra Line wyrabia w nas wiele zdrowych nawyków. Widoczne efekty ćwiczeń skutecznie odstraszają nas od starych przyzwyczajeń, mobilizują i motywują do rozpoczęcia nowego, zdrowego trybu życia. Gdy to osiągniemy, poczujemy się lepiej psychicznie, wzrośnie nasza pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Jeśli chcecie coś zmienić w Waszym życiu!
Jeżeli jesteście niezadowoleni z Waszego wyglądu, to nie zwlekajcie!

Zapraszamy do studia Cosmedica, gdzie wyspecjalizowany personel ? profesjonalni trenerzy, ze znajomością rzeczy zajmą się rzeźbieniem (poprawą) Państwa sylwetki i dobrego samopoczucia.

Właściwości odchudzające Vibra Line i Power Plate

 • Regulacja poziomu tkanki tłuszczowej
 • Spalanie tkanki tłuszczowej
 • Naturalny efekt drenażu
 • Terapia antycellulitowa
 • Anti-aging
 • Masaż

Właściwości zdrowotne Vibra Line i Power Plate

 • Odciążenie i wzmocnienie ścięgien i więzadeł
 • Terapia urazowa ścięgien i wiezadeł
 • Profilaktyka osteoporozy i reumatyzmu
 • Regulacja gospodarki hormonalnej
 • Regeneracja organizmu
 • Usprawnienie krążenia
 • Mobilizacja stawów

Dla COSMEDICA opracowała Małgorzata Mistal

Na naszej stronie prezentujemy urządzenia, które posiadamy w sprzedaży – ich ekspozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ceny prezentowanych urządzeń mogą ulec zmianie – w przypadku chęci zakupu prosimy o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny urządzenia.