BHS 156

BODY HEALTH – kawitacja + wirtualna mezoterapia – BHS 156

462+ CAVITATION 2.7(R) *(KAWITACJA 2.7)
+ NEW VMT (WIRTUALNA MEZOTERAPIA)(R)

 

Urządzenie łączy w sobie dwie metody zabiegowe.

 

Mezoterapia bezigłowa VMT? i CAVITATION 2,7(R) uzupełniają się wzajemnie tworząc zabieg niezwykle efektywny w przypadku redukcji obwodu, jak i w terapiach przeciwstarzeniowych, wybielających, antycellulitowych i wzmacniających naczynia włosowate.

CENA 65 000 PLN

 

Kawitacja o wysokiej częstotliwości 2,7 MHz, przy 45 Watach jest bardzo skuteczna, ponieważ zapewnia dotrcie fali do tkanki tłuszczowej od 2,5 cm do maksimum 3 cm, gwarantując pacjentowi bezpieczeństwo a także długotrwałe rezultaty.

 

Mezoterapia bezigłowa VMT(R) wykorzystuje zjawisko dermoporacji, które polega na wprowadzaniu substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry dzięki zastosowaniu odpowiedniej częstotliwości prądu elektrycznego oraz fal elektromagnetycznych o krótkich impulsach i wysokim napięciu (elektroporacja +elektroforeza). Mając na celu podniesienie skuteczności zabiegów, laboratorium Body Health(R) opracowało linię kosmetyków przeznaczonych do stosowania podczas zabiegów mezoterapii bezigłowej. Jednorazowe, wymienne aplikatory ROLL-ON zapewniają najwyższy poziom higieny.